На виконання наказу Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації від 28 березня 2019 року № 78 «Про відбір та направлення дітей на ІІІ зміну до державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» на Піщанський район виділено 4 безоплатні путівки на ІІІ тематичну зміну «Вектор на майбутнє» з 14.04. - 04.05.2019 р.р.

Відповідно до Наказу Міністерства соціальної політики № 938 від 27.06.2018 року «Про затвердження Положення про порядок направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» і державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» за рахунок бюджетних коштів» безоплатні путівки надаються структурними підрозділами:

• дітям-сиротам;
  • дітям, позбавленим батьківського піклування;
  • дітям з інвалідністю, здатним до самообслуговування (за відсутності медичних протипоказань);
  • дітям, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції;
  • дітям, взятим на облік службами у справах дітей як таким, що перебувають у складних життєвих обставинах;
  • дітям із малозабезпечених сімей, які відповідно до законодавства одержують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям;
  • дітям із багатодітних сімей.

Заяви на ІІІ тематичну зміну «Вектор на майбутнє» приймаються до 05 квітня 2019 року в управлінні праці та соціального захисту населення Піщанської райдержадміністрації від батьків або осіб, які їх замінюють. Для забезпечення дитини путівкою необхідно надати документ, який посвідчує особу дитини (свідоцтво про народження або паспорт громадянина України), а також документи, які підтверджують належність дитини до пільгової категорії.

За більш детальною інформацією щодо умов та переліку необхідних документів для отримання пільгових путівок на оздоровлення та відпочинок дітей батькам та особам, що їх заміщують, необхідно звернутись до управління праці та соціального захисту населення за адресою: смт. Піщанка, вул. Центральна, 43 (кабінет № 10)

Д. Андронатій Завідувач сектору сім’ї та молоді управління праці та соціального захисту населення