Управління праці та соціального захисту населення Піщанської районної державної адміністрації, закликає підприємства, установи та організації усіх форм власності та господарювання району взяти участь у конкурсі на звання «Підприємство лідер на ринку праці Вінниччини».

Конкурс проводився на засадах соціального партнерства з метою посилення ефективності соціального діалогу, подальшого підвищення ефективності роботи підприємств всіх форм власності, пропагування підприємствами кращого досвіду роботи, підвищення іміджу підприємств.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити зразок бланку за формою, що додається та надати управлінню праці та соціального захисту населення Піщанської районної державної адміністрації, до 20.05.2019 року на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., телефон для довідок 2-11-42