Сьогодні, 08 квітня 2019 року, під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Крижанівського відбулась розширена нарада за участю голови районної ради Дмитра Чвалюка, заступників голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ, організацій, сільських, селищних голів, районних ЗМІ.

Про хід виконання розпоряджень голови облдержадміністрації та райдержадміністрації «Про організацію весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів» доповів заступник голови райдержадміністрації Михайло Ковтюк. Робочою групою на чолі з головою райдержадміністрації було здійснено об’їзд населених пунктів з метою перевірки практичного втілення цих завдань.

Про проведення Всеукраїнського місячника “Спорт для всіх – спільна турбота” інформував перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Денисов. Також ознайомив присутніх про проведення ряду спортивно – масових заходів протягом минулого тижня.

В ході наради обговорено питання соціального захисту, медичного забезпечення, залучення осіб, зареєстрованих як безробітні, до проведення робіт з благоустрою та впорядкування територій, тощо.

По завершенню наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів, сільським, селищним головам.