Доводимо до Вашого відома, що проект «Село. Кроки до розвитку», який реалізується в рамках Меморандуму про співпрацю між Вінницькою обласною державною адміністрацією та ПАТ «Миронівський хлібопродукт» третій рік поспіль оголошує конкурсний відбір проектів щодо надання мікрогрантової підтримки громадських ініціатив.

Метою Конкурсу є стимулювання соціальної активності сільських громад та підтримка реалізації найкращих ініціатив громадян щодо економічної самоорганізації сільських жителів, розвитку соціально-економічного, культурного та туристичного потенціалу краю, усунення бар’єрів в розвитку підприємництва та самозайнятості в селах.

Переможці конкурсу отримають від ПАТ «МХП» грант (безповоротна фінансова допомога) на реалізацію проекту на підставі укладених договорів в затвердженому експертною радою розмірі. У склад експертної ради увійдуть представники партнерів проекту, обсяг фінансування на один проект складатиме 50 000 гривень.

Для участі у конкурсі мікрогрантових проектів відібрано 19 районів області, в тому числі і Піщанський район.

Водночас, повідомляємо, що 11 квітня 2019 року об 11:00 за підтримки партнера проекту «Село. Кроки до розвитку», Спілки підприємців «СТІНА» у приміщення Піщанської РДА (мала зала) відбудеться навчальний семінар для підприємців та бажаючих розпочати власний бізнес в різних сферах (розвитку соціально-економічного, культурного, туристичного потенціалу краю та ін.). Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в навчальному семінарі.

Детальніше про конкурс за посиланням : https://stina.org.ua/konkurs-mikrograndovyh-proektiv-dlya-silskyh-meshkantsiv-selo-kroky-rozvytku-2018/

Відділ економічного розвитку та торгівлі РДА