З 1 січня 2018 року Фондом було запроваджено новий механізм лікування працюючих в реабілітаційних відділеннях санаторно –курортних закладів і надано право застрахованій особі відповідно до захворювання самостійно обирати з переліку такий заклад.

З 1 березня 2019 року Постановою КМУ №160 від 20.02.2019р. затверджено коефіцієнт перерахування сум щомісячних страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та особам, які мають право на страхові виплати у разі смерті потерпілого, у розмірі 1,05.

З 1 квітня 2019 року Фонд соціального страхування відновив проведення планових перевірок страхувальників щодо використання ними коштів Фонду, де підставою для перевірки може бути суттєве зростання кількості днів тимчасової непрацездатності на підприємстві, відсутність повідомлення про виплату коштів застрахованим особам упродовж трьох місяців з дня проведення фінансування Фондом за умови, що страхувальник не зміг пояснити цю затримку, системні порушення тощо.

З 1 квітня відмінено звіт Ф4-ФСС з ТВП, та у зв’язку із прийняттям правлінням Фонду соціального страхування України постанови від 12.12.2018 № 28 «Про деякі питання обліку заборгованості страхувальників зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України», впроваджено новий Звіт по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України, який подають тільки ті страхувальники, які станом на звітну дату мають заборгованість зі сплати страхових коштів.

Начальник Крижопільського відділення управління Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області Лілія Котюжанська