Олександр Крижанівський провів щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів та бюджетних установ

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Крижанівського відбулась щотижнева нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, бюджетних установ щодо актуальних питань життєдіяльності району.

Голова райдержадміністрації заслухав інформацію про поточну ситуацію в районі за різними галузями.

Під час наради обговорено основні питання освітньої та медичної галузей, соціального спрямування, агропромислового розвитку, проведення спортивних заходів, тощо.

Підсумовуючи засідання, голова РДА дав ряд доручень структурним підрозділам за різними напрямками.