Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006 у нашій країні відзначають День охорони праці.

За ініціативи Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації спільно з управлінням Фонду соціального страхування та управлінням Держпраці 21 квітня 2019 року в приміщенні департаменту соціальної і молодіжної політики відкрито виставку дитячих малюнків за підсумками конкурсу «Охорона праці очима дітей» у Вінницькій області. В відкритті виставки взяв участь заступник начальника управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України у Вінницькій області Віталій Яворський.

26 квітня відбудеться урочисте нагородження переможців першого етапу конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» цінними подарунками. Цей конкурс приурочений до Всесвітнього дня охорони праці, який відзначається щорічно 28 квітня, та в цьому році проводиться під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці». Мета конкурсу – це розуміння з дитячого віку, що саме головне це життя людини, її здоров’я та безпека праці», – повідомив перший заступник начальника управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець. В обласному конкурсі у третій віковій групі - від 15 до 18 років - переможцем визнано Лінника Сергія Миколайовича, жителя с.Куниче Крижопільський район.

26 квітня відбудеться підведення підсумків проведення тижня охорони праці 2019 в області. Де були нагороджувені найкращі представники підприємств, установ та організацій усіх форм власності.

«Сьогодні, зважаючи на активну позицію учнівської та студентської молоді, з метою привернення уваги молоді до важливості прийняття рішення щодо майбутнього вибору професії і забезпечення гідних умов праці, адже, кожна дитина – це майбутній працівник або роботодавець, в області було проведено перший етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей . Тільки спільними зусиллями можливо виконати завдання, передбачені програмами реформ, і забезпечити конституційне право громадян на гідні умови праці»,– повідомив заступник начальника управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України у Вінницькій області Віталій Яворський.

За інформацією Крижопільського відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України у Вінницькій області