У 2019 році Україна відзначає День охорони праці під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

На районному рівні було створено організаційний комітет з підготовки та проведення заходів з нагоди Дня охорони праці. На засіданні організаційного комітету розглянуто районний План заходів з підготовки та проведення Дня охорони праці в районі, намічені конкретні дії.

25-26 квітня 2019 року в Піщанському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей» та Піщанському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- гімназія» проведено відкриті уроки на тему: «Безпечне та здорове майбутнє праці». Заходи проводились за участю членів оргкомітету та представників Крижопільського відділення управління ВДФСС України у Вінницькій області. За основу в проведенні цих заходів взято текст Звернення Організаційного комітету до органів державної влади, місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ .

Також 26 квітня 2019 року в приміщенні Вінницької філії ПАТ Укртелеком, в кабінеті з ОП, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Денисова відбулася зустріч трудового колективу підприємства та оргкомітету з підготовки та проведення тижня охорони праці.

На сьогодні, оргкомітетом продовжується робота по виконанню Плану заходів з підготовки та проведення Тижня охорони праці в районі з нагоди Всесвітнього дня охорони праці в Україні.

Відділ праці УПСЗН РДА