Сьогодні, 06 травня, голова районної державної адміністрації Олександр Крижанівський провів щотижневу апаратну нараду, за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Дмитра Денисова, голови районної ради Дмитра Чвалюка, керівника апарату райдержадміністрації Людмили Ратушняк, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, бюджетних підприємств району. Під час наради заслухано звіти про основні напрямки своєї діяльності протягом минулого тижня та окреслено пріоритетні завдання на поточний тиждень.

У ході наради обговорено основні питання освітньої, культурної та медичної галузей, соціального спрямування, агропромислового розвитку, тощо. Серед них і підготовка та проведення основних масових заходів: Всеукраїнської військово – патріотичної гри «Сокіл» (Джура), відзначення Дня Перемоги над нацизмом у Європі, Дня Європи, 50-річчя з Дня заснування дитячої музичної школи ім. П. Муравського

За підсумками апаратної наради відповідальним особам, керівникам структурних підрозділів та установ були надані відповідні доручення для організації виконання та вирішення певних проблемних питань.