Минають роки. Відлітають у вічність. Але є один день, який ніколи не буде стертий із пам’яті нашого народу. Це 9 травня 1945 року – дата, яка проголосила визволення нашої рідної землі від нацистських загарбників і перемогу усього людства над злом війни.

09 травня, в смт Піщанка відбулися урочисті заходи з нагоди 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Традиційно урочистою ходою сивочолі ветерани Другої світової війни та сучасні герої – учасники антитерористичної операції, воїни – інтернаціоналісти, військовослужбовці прикордонної служби, представники місцевих органів виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, учнівські та педагогічні колективи Піщанського НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.. - гімназія», Піщанського НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.. - ліцей», Піщанської спецшколи – інтернат, колективи районних установ, організацій, підприємств, громадськість пройшлись центральною вулицею селища до Меморіалу Слави, де відбувся урочистий мітинг.

Зі словами щирої вдячності та привітаннями до ветеранів Другої світової війни і присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Олександр Крижанівський, голова районної ради Дмитро Чвалюк, в.о. Піщанського селищного голови Геннадій Свєчніков, військовий комісар Піщанського РВК Юрій Яковенко, голова районної організації «Спілка учасників АТО Піщанського району» Ярослав Панкевич, дочка учасника бойових дій Другої світової війни Ніна Босовська, учень 11 класу Піщанського НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. - гімназія» Владисла Бойчук, настоятель Свято - Успенського храму Віктор Криворучко.

Визволителів, які віддали життя у тій жахливій війні, вшановано хвилиною мовчання та покладанням квітів.