Основні питання життєдіяльності району розглянуто на черговій щотижневій нараді при голові райдержадміністрації

Сьогодні, 13 травня, голова райдержадміністрації Олександр Крижанівський провів щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, бюджетних підприємств району. В нараді взяв участь голова районної ради Дмитро Чвалюк.

Під час наради обговорено основні питання освітньої, культурної та медичної галузей, соціального спрямування, агропромислового розвитку та окреслено пріоритетні завдання на поточний тиждень.

За підсумками апаратної наради відповідальним особам, керівникам структурних підрозділів та установ були надані відповідні доручення для організації виконання та вирішення певних проблемних питань.