Дорогі друзі! Кожен із вас переконливо може сказати, що життя - це безцінний дар, воно дароване нам один раз. Але для того, щоб ми вчились, працювали, досягли мрій свого життя, нам, насамперед, необхідно бути здоровими. Один мудрець сказав « За гроші можна купити ліжко, але не сон, знання, але не розум, їжу, але неапетит, прикраси, але не красу, приємність, але не щастя, ліки, але не здоров’я». Пам'ятайте : кожен з нас може помилятися. Головне - вірити у свої сили, вибір залишається за вами.

  Протягом лютого 2016 р. фахівцями із соціальної роботи Токарчук Л.О та Редько Т.А. Піщанського РЦСССДМ проводилися групові заходи із різними категоріями людей та віку на теми: «Здоровий спосіб життя – це для тебе», «Працевлаштування осіб, осуджених до покарання не пов’язаного з позбавлення волі».

  Учасників заходи було ознайомлено із специфікою роботи Піщанського РЦСССДМ, комплексом соціальних послуг, які надаються центром таприорітетнінапрямками роботи. Запрошенні брали активну участь в заході, висловлювали свої думки. Було проведено анкетування «Чи стає випивка для Вас проблемою». Учасники отримали буклети розробленні працівниками Піщанського РЦСССДМ. Молоді люди! Радість, щастя - у ваших руках. Перед вами вибір: здоров’я, краса, мудрість, коханнячинаркоманія, алкоголізм, тютюнопаління. Вибирайте. І якщови все зважили, все зрозуміли, то вирішітьніколи не торкатисясигарети, питиалкогольнінапої, пробувати наркотики. Адже, навколо вас існуєбезлічцікавих речей, якібільшвартівашоїуваги.

  Фахівець із соціальної роботи

Токарчук Л.О.