Сьогодні, 15 травня, проведено спільний рейд з питань легалізації найманої праці за участю представників управління праці соціального захисту населення райдержадміністрації, відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації, Піщанської районної філії Вінницького ОЦЗ районних суб’єктів господарювання.

Під час рейду обстежено 12 підприємств фізичних осіб підприємців галузі «торгівля», щодо стану оформлення трудових відносин з найманими працівниками та рівня заробітної плати.

Робочою групою проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед роботодавців щодо відповідальності за нелегальну зайнятість, необхідності виплати офіційної заробітної плати та сплати внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та додержання державних соціальних гарантій.