Під головуванням голови райдержадміністрації Олександра Крижанівського, 17 травня, відбулося засідання колегії Піщанської райдержадміністрації. В роботі колегії взяли участь члени колегії; керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації; керівники районних установ, організацій, підприємств; сільські, селищні голови; секретарі, бухгалтера, землевпорядники сільських, селищних рад; депутати районної ради.

На порядок денний засідання колегії виносились питання: Про підсумки виконання місцевих бюджетів району за 2018 рік та І квартал 2019 року, Про стан фінансово – бюджетної дисципліни в установах, організаціях та на підприємствах району за IV квартал 2018 року та І квартал 2019 року, Про стан виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Яворівської сільської ради, Звіт Рудницького селищного голови про виконання розпорядження райдержадміністрації від 09 листопада 2018 року № 453 «Про стан здійснення виконкомом Рудницької селищної ради делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

В ході колегії розглянуто питання оптимізації мережі навчальних закладів району, проблеми й перспективи реформування первинної ланки медичної галузі, оформлення права власності на гідроспоруди, ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

На завершення роботи колегії голова райдержадміністрації Олександр Крижанівський наголосив на необхідності активізації діяльності керівників та працівників відповідних підрозділів по кожному напрямку розглянутих питань та було прийнято відповідні рішення.