Освіта з молодіжного підприємництва у сфері гостинності та туризму - це проект, який має на меті забезпечити неформальне навчання для молоді з сільської місцевості, для того, щоб вони могли розвивати мале підприємництво на основі туристичного потенціалу. У проекті беруть участь партнери з шести країн: Грузія, Вірменія, Україна, Іспанія, Італія та Латвія. Проект співфінансується програмою Erasmus + Європейського Союзу.

На першому етапі проекту понад 60 молодих людей, віком 18-35 років, з сільської місцевості Вінницької області пройдуть навчання (тренінги) в рамках освітньої програми з туристичного підприємництва. Молодь дізнається, як пов'язати підприємництво з туризмом, і отримає можливість перетворити місцевий туристичний потенціал у бізнес.

Теми тренінгів:

1. Місцевий туристичний потенціал
  2. Профіль туристів
  3. Міжкультурний та культурний діалог
  4. Розбудова партнерства із зацікавленими сторонами
  5. Маркетинг і брендинг для туристичного бізнесу
  6. Електронні продажі та електронні платформи (Booking.com, Airbnb тощо)
  7. Як створити привабливі туристичні продукти та послуги
  8. Стратегії ціноутворення
  9. Гостьові будинки - правові аспекти та вимоги
  10. Де і як знайти фінансові ресурси

В результаті участі в тренінгах учасники:

• розвинуть підприємницькі навички у сфері туризму
  • розвинуть критичне мислення, проактивну поведінку
  • підвищать комунікаційні, презентаційні навички та навички роботи в команді
  • розвинуть креативні здібності та навички вирішення проблем
  • підвищать власну самооцінку
  • матимуть можливість безкоштовно взяти участь у молодіжному обміні в Грузії

Другий етап проекту - це міжнародний молодіжний обмін, який відбудеться протягом восьми днів в Телаві (Грузія), в якому візьмуть участь 48 молодих людей з шести країн-партнерів - Італії, Іспанії, Латвії, Грузії, Вірменії та України. Мета обміну - розширити можливості учасників в розробці сталих туристичних практик і створити простір для обміну інноваційними ідеями в туризмі.

Профіль учасників:

• молоді люди, віком 18-35 років, з сільської місцевості Вінницької області;
  • зацікавлені в розвитку туризму та сфери гостинності

Дати проведення тренінгів:

Група 1 – 4-5 липня 2019 р. (м. Вінниця)

Група 2 – 11-12 липня 2019 р. (м. Тульчин)

Щоб взяти участь в проекті, будь ласка, заповніть анкету: https://bit.ly/2V7U3S1

Відділ економічного розвитку і торгівлі РДА