29 травня під головування голови райдержадміністрації Олександра Крижанівського відбулося засідання оргкомітету з підготовки та відзначення в районі Міжнародного Дня захисту дітей. В засіданні взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Дмитро Денисов, директор Піщанської спецшколи-інтернат Олена Ацеховська, представники відповідних відділів і служб.

Члени оргкомітету висловили власні бачення, зауваження та пропозиції щодо організації заходів до Міжнародного Дня захисту дітей, розглянули та обговорили формат проведення свята, визначили час та місце, а також відповідальних виконавців. Також було розроблено сценарій та план проведення свята.

Святкові заходи, в яких візьмуть участь делегації загальноосвітніх закладів району, відбудуться 3 червня 2019 року на базі Піщанської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат.