10 червня 2019 року, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Денисов провів засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення Дня медичного працівника.

В засіданні взяли участь головний лікар комунального підприємства «Районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Володимир Руденко, заступник головного лікаря комунального підприємства «Піщанська центральна районна лікарня» Борис Собко, представники відповідних відділів і служб.

Члени оргкомітету висловили власні бачення, зауваження та пропозиції щодо організації заходів до Дня медичного працівника, розглянули та обговорили формат проведення свята, визначили час та місце, а також відповідальних виконавців.

За пропозицією членів організаційного комітету та представників медичних закладів, святкування «Дня медичного працівника» відбудеться 14 червня 2019 року о 12 годині в приміщенні районного будинку культури.

Керівництво району запрошує громадськість долучитися до проведення зазначених заходів.