Відповідно до розпорядженням голови обласної Ради від 01 лютого 2019 року № 13 «Про шістнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» 22 травня 2019 року відбулося засідання Конкурсної ради XVІ обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

Рішенням Конкурсної ради (протокол від 22.05.2019 №2) визнано переможцями 283 проекти з 749, фінансування яких буде здійснено з обласного бюджету.

На обласний конкурс подавались не більше 6 проектів від кожної міської ради міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад і не більше 2 проектів від кожної з сільських, селищних, міст районного значення та районних рад.

22 проекти подано на конкурс від нашого району. Визнано переможцями 7 проектів.

Серед переможців:

• Піщанська селищна рада - 1 проект
  • Рудницька сільська рада – 1 проект
  • Трибусівка сільська рада – 1 проект
  • Болганська сільська рада- 1 проект
  • Ставківська сільська рада - 1 проект
  • Миролюбівська сільська рада – 1 проект
  • Відділ культури та туризму Піщанської РДА – 1 проект

Отже бюджети сільських та селищних рад поповняться додатковим фінансовим ресурсом з обласного бюджету на суму 765148,64 грн.

З нагоди перемоги щиро вітаємо та бажаємо всім успіхів під час впровадження проектів-переможців та натхнення на участь у наступних конкурсах.

Н. Аязбекова начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації