Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 10 травня 2019 року №341 «Про організацію та проведення регіонального конкурсу «Краща торгова марка Поділля – 2019» та з метою розвитку виробництва і промоції товарів, що виробляються в області та відзначення лідерів торгівельної, харчової та переробної галузей, що застосовують інновації та новітні підходи у виробництві та реалізації власної продукції обласною державною адміністрацією проводиться регіональний конкурс «Краща торгова марка Поділля – 2019»

Конкурс відбувається у новому форматі. Відбір переможців здійснюється за 9 номінаціями:

- «Екологічність та натуральність»; - «Інновації у виробництві»; - «Репутація та довіра»; - «Відкриття року»; - «Краща фірмова мережа виробника»; - «Якість»; - «Кращий експортер (обсяги, географія)»; - «Соціальна відповідальність»; - «Краща торгівельна мережа».

У конкурсі приймають участь 24 підприємства торгівлі, харчової та переробної промисловості області.

З 04 червня по 24 червня 2019 року відбувається онлайн-голосування за номінантів конкурсу.

Онлайн-голосування проводиться на сайті Департаменту за посиланням: http://www.dmsrr.gov.ua/konkurs-krashha-torgova-marka-pod%D1%96llya/

Просимо долучитися до голосування.

Відділ економічного розвитку і торгівлі Піщанської РДА