Управління праці та соціального захисту населення Піщанської РДА повідомляє про те, що в області відкрилась та функціонує комунальна установа «Обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень» (далі-Центр), розташований за адресою: Вінницька область, Тульчинський район, с.Крущинці, вул.Шкільна,41.

Зазначений Центр створений з метою здійснення комплексу реабілітаційних заходів, спрямованих на створення умов для всебічного розвитку осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень (віком від 18 до 35 років з легкою та помірною розумовою відсталістю), засвоєння ними знань, умінь, навичок, досягнення і збереження їхньої максимальної незалежності, фізичних, розумових, соціальних, професійних здібностей для максимальної реалізації особистого потенціалу. Центр може забезпечувати тимчасове або постійне проживання/перебування осіб з інвалідністю.

Для соціального захисту осіб з інвалідністю, здійснено корекційно-розвивальні та реабілітаційні роботи, в закладі створено навчально-матеріальну базу, столярну, слюсарну та швейні майстерні. Є затишні спальні, їдальня, актова та спортивні зали.

Також в центрі функціонують кімната ЛФК, логопедичний кабінет, кабінети психолога та соціально-побутового орієнтування, бібліотека, тенісна кімната, кімнати відпочинку, навчально-дослідні ділянки, стадіон, спортивний майданчик.

Для поселення в Центр прохання звертатись до управління праці та соціального захисту населення .

Начальник управління В.С.Мазур