Шановні підприємці!

Агенція регіонального розвитку Вінницької області проводить моніторинг потреб підприємств мікро-, малого та середнього бізнесу у здійсненні зовнішньоекономічної діяльності (імпорт, експорт продукції і послуг, залучення іноземних партнерів).

Залучення підприємств нашого району до зовнішньоекономічної діяльності сприятиме:

Збільшенню доходів місцевих бюджетів (надходжень з податків)

Збільшенню кількості та розміру місцевих підприємств

Зниженню рівня безробіття (збільшенню чи збереженню рівня зайнятості)

Підвищенню привабливості регіону для мешканців

Зменшенню відтоку місцевого працездатного населення

Створенню кластерів підприємництва, регіональних спеціалізацій

Збільшенню туристичного руху Підвищення інвестиційної привабливості регіону

Просимо представників мікро-, малого та середнього бізнесу пройти опитування.

Ваша участь в анкетуванні допоможе визначити найбільш важливі для Вас потреби і допомогти у їх вирішенні.

Заповнити анкету Ви зможете за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1srOOOOHQ0dwt-8QhtAFObNnq6RNNn_PAKe9VqMLwU5Y/edit

За більш детальною інформацією просимо звертатися: тел: 57-57-24, 57-57-28 або на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додаток 1: Анкета

Відділ економічного розвитку і торгівлі РДА