Легальна праця – фундамент соціального благополуччя та стабільності.

На постійному контролі районної державної адміністрації перебуває питання щодо забезпечення дотримання законодавства про працю, у тому числі щодо захисту прав громадян, легалізації трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками.

26 червня 2019 року робочою групою з вивчення питань легалізації найманої праці у суб’єктів господарювання здійснено відвідування 12 суб’єктів фізичних осіб-підприємців населених пунктів району Миролюбівка, Ставки, Яворівка та Рудниця з метою вивчення питань дотримання державних гарантій у сфері праці, легальної зайнятості суб’єктами господарювання.

В ході роботи із роботодавцями та найманими робітниками проведено роз’яснення законодавства про працю а також роз'яснення про відповідальність за його порушення.

Головний спеціаліст відділу праці, зайнятості та соціально-трудових відносин УПСЗН райдержадміністрації В. Гренишен