25 червня 2019 року Фонд соціального страхування у Вінницькій області провів відбірні регіональні змагання сьомої Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу».

25 червня у місті Вінниці відбувся перший етап відкритого спортивного заходу VIІ Всеукраїнської спартакіади «Сила духу», що проводиться серед потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

Змагання проходили на базі Вінницької спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з легкої атлетики за підтримки управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області та Вінницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

При відкритті регіональних змагань спартакіади начальник управління Михайло Олійник зазначив, що проведення спартакіади стало доброю традицією та побажав всім учасникам успіхів, впевненості у своїх силах, повної мобілізації внутрішніх можливостей та волі до перемоги. Також зі словами привітань до учасників змагань звернувся голова ФСТ «Спартак» Дмитро Лукавий та представник управління фізичної культури та спорту Вінницької облдержадміністрації Наталія Конюкова.

У спортивному заході взяли участь понад 111 потерпілих на виробництві, які представляють усі 15 відділень управління виконавчої дирекції Фонду, що діють на території Вінницької області. Вони змагались у шести видах спорту: армспорті, бомбаскеті, дартсі, гирьовому спорті, настільному тенісі та шахах.

Хід змагань висвітлювався Вінницькою державною телерадіокомпанією.

Крижопільське відділення Фонду представляли шість учасників, які проживають у Крижопільському та Піщанському, які посіли призові місця в змаганнях :

• гирьовий спорт (вагова категорія 70-85 кг) - 1 місце Саїнчук Микола Степанович (Піщанський район),
  • теніс (чоловіки) - 1 місце Франчук Василь Федорович(Крижопільський район).,
  • шахи- 2 місце Перепелиця Микола Миколайович (Піщанський район,
  • бомбвскет (чоловіки) -3 місце Ставничий Василь Григорович (Крижопільський район),
  • армспорт (чоловіки) -6 місце Люшня Валерій Миколайович(Крижопільський район),
  • Дартс (чоловіки) , - 8 місце,Локотей Михайло Васильович (Піщанський район).

У загальнокомандній першості відбірних регіональних змагань спартакіади «Сила духу» команда Крижопільського відділення зайняла 4 місце - серед 15 команд.

З 18 по 20 вересня 2019 року на базі спортивного комплексу «Юність»”, що в місті Ужгород , буде проходити сьома Всеукраїнська спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу»10 потерпілих на виробництві представлятимуть в м Ужгород Вінницьку область, від Крижопільського відділення Фонду участь у Всеукраїнських змаганнях в м.Ужгород візьмуть два учасника.

У кожному старті проявляється азарт, оптимізм і воля до перемоги. Хоча сама участь у змаганнях - це вже і є перемога. Сьогодні ці особливі люди доводять, що вони теж можуть працювати, творити і навіть займатись спортом.

За інформацією Крижопільського відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України у Вінницькій області