27 червня 2019 року начальник Крижопільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області Лілія Котюжанська провела зустріч з потерпілими на виробництві, які проживають в смт.Піщанка.

Актуальним питанням серед присутніх було забезпечення медичною реабілітацією та лікарськими засобами, спецавтотранспортом, перерахунок страхових виплат, забезпечення санаторно-курортним лікуванням.

Лунали запитання щодо перерахуноку сум щомісячних страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності з 1 березня 2019 року.

Присутнім були надані відповіді на всі питання, які їх цікавили, роз’яснено порядок надання медико-соціальних послуг та порядок проведеного перерахунку на 1 березня 2019 року.

Начальник Крижопільського відділення у взаємодії з органами місцевого самоврядування с.Студена доставила Інваліду 1 групи спинальнику Василю Павлишину в с.Студена Піщанського району засоби гігієни.

За інформацією Крижопільського відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України у Вінницькій області