Сьогодні, 15 липня, голова районної державної адміністрації Олександр Крижанівський провів щотижневу оперативну нараду за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, закладів охорони здоров’я. В роботі наради взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Денисов, заступник голови райдержадміністрації Михайло Ковтюк, голова районної ради Дмитро Чвалюк.

Розпочинаючи нараду Олександр Іванович коротко окреслив головні завдання, які в умовах сьогодення є найважливішими, як для кожного керівника так і для громадян району. Присутні керівники управлінь, відділів райдержадміністрації доповіли про ситуацію на підпорядкованих ділянках роботи, озвучили найнагальніші проблеми.

За підсумками наради керівникам надано відповідні доручення.