03 липня відбувся профінформаційний семінар для батьків на тему: «Відповідальне батьківство» для безробітних Піщанської районної філії Вінницького ОЦЗ за участю районного центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, безоплатної правової допомоги.

Основна мета семінару – розширити уявлення про поняття виховання та його стилі, попередження насильства та жорстокості по відношенню до дитини в сім’ї.

Спеціалістами центру для сім’ї, дітей та молоді висвітлено питання виховання дітей та його стилі, вплив виховання на процес формування дитини, як особистості. Проведено тестування учасників семінару.

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Піщанської районної філії Вінницького ОЦЗ ознайомила учасників семінару з поняттям насильства в сім’ї над дітьми, як його розпізнати від конфлікту та як боротися з цим явищем.

Начальник Піщанського бюро безоплатної правової ознайомила з нормативно-правовою базою, яка може допомогти при вирішенні сімейних проблем.

«Для дітей родина – це своєрідне середовище, в якому у дитини складаються умови його психічного, фізичного, інтелектуального та емоційного розвитку. Для дорослої людини вона є джерелом реалізації цілого ряду його потреб» - такими словами було завершено семінар.

Учасники семінару отримали інформаційні буклети «Відповідальне батьківство. Пам’ятка для батьків» та «Протидія домашньому насильству».

Людмила Янчук