Протягом січня-липня робочої групою з вивченню питань легалізації найманої праці у суб’єктів господарювання в складі представників управління праці соціального захисту населення райдержадміністрації, відділe економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації та представником Піщанської районної філії Вінницького ОЦЗ.

Під час рейдів обстежено 89 підприємств фізичних осіб підприємців галузі «торгівля», щодо стану оформлення трудових відносин з найманими працівниками та рівня заробітної плати.

Вивчаючи перелік справ, що були проведені районноюю робочою группою, виявлено 19 працівників працювали без оформлення трудових відносин.

При виїзді активно проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота серед роботодавців щодо відповідальності за нелегальну зайнятість, необхідності виплати офіційної заробітної плати та сплати внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та найманих працівників щодо державних соціальних гарантій.

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації