Засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 28-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України

Сьогодні, 13 серпня, голова райдержадміністрації Олександр Крижанівський провів засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення 28-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України. В засіданні взяли участь представники відповідних відділів і служб.

Члени оргкомітету висловили власні бачення, зауваження та пропозиції щодо організації заходів, розглянули та обговорили формат проведення свята, визначили час та місце, а також відповідальних виконавців.

За пропозицією членів організаційного комітету святкування «Дня незалежності України відбудеться 22 серпня 2019 року о 10 годині в приміщенні районного будинку культури, а підняття Державного Прапора України 23 серпня біля приміщення райдержадміністрації о 09:00. Також гостям свята буде запропоновано огляд експозицій.

Керівництво району запрошує громадськість долучитися до проведення зазначених заходів.