Під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Крижанівського, 16 серпня, відбулося засідання колегії Піщанської райдержадміністрації. В роботі колегії взяли участь члени колегії; керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації; керівники районних установ, організацій, підприємств; сільські, селищні голови; секретарі, бухгалтера, сільських, селищних рад; представники засобів масової інформації.

На порядок денний засідання колегії виносились питання: Про підсумки соціально-економічного розвитку району за І півріччя 2019 року; Про підсумки виконання місцевих бюджетів району за І півріччя 2019 року; Звіт Яворівського сільського голови про виконання розпорядження райдержадміністрації від 18 липня 2018 року № 198 «Про стан здійснення виконавчим комітетом Яворівської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». В різному начальник Піщанського сервісного центру головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Іван Плахотний інформував присутніх про реорганізацію органів Пенсійного фонду, створення сучасних сервісних центрів та можливості отримання послуг дистанційно через веб-портал Фонду. Також військовий комісар Піщанського військового комісаріату підполковник Юрій Яковенко акцентував увагу на обов’язковому медичному обстеженні громадян призовного віку та про другий етап підготовки до осіннього призову, який проходитиме в період з 1 жовтня по 1 грудня 2019 року.

В ході колегії розглянуто питання оптимізації мережі навчальних закладів району, проблеми й перспективи реформування первинної ланки медичної галузі, ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення, стану підготовки закладів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період, а також продовження робіт з реконструкції кінотеатру «Ювілейний».

На завершення роботи колегії голова райдержадміністрації Олександр Крижанівський наголосив на необхідності активізації діяльності керівників та працівників відповідних підрозділів по кожному напрямку розглянутих питань та було прийнято відповідні рішення.