Управління праці та соціального населення Піщанської райдержадміністрації інформує щодо здійснення професійної адаптації учасників антитерористичної операції, а саме професійне навчання з наступних професій «Водій автотранспортних засобів (категорії А, А1а, В, С)».

Відповідно до Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, затвердженого постановою КМУ від 21.07.2017 №432, Піщанський районний спортивно-технічний клуб товариства сприяння обороні України здійснює професійне навчання учасників антитерористичної операції за наведеними вище професіями шляхом первинної професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації з урахуванням їх навичок, умінь та побажань.

За результатами успішного завершення повного курсу навчання учасники антитерористичної операції отримують документи державного зразка. За додатковою інформацією звертатись до Управління праці та соціального населення Піщанської райдержадміністрації, кабінет №11.

Начальник відділу персоніфікованого обліку І.Пазюк та соціального обслуговування пільгової категорії громадян