22 серпня з нагоди 28-ї річниці Дня незалежності України в районному будинку культури відбулись урочисті заходи та святковий концерт.

Участь у заході взяли колективи районних установ, організацій, органів місцевого самоврядування, громадськість, представники ЗМІ.

З вітальним словом до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Олександр Крижанівський, голова районної ради Дмитро Чвалюк.

Традиційно приємним моментом урочистостей стало нагородження. За вагомий внесок у розвиток Піщанського краю, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди 28-ї річниці Незалежності України нагороджено представників громадськості та учасників АТО.

Мешканців району радували своїми виступами кращі самодіяльні колективи району та солісти районного будинку культури.