Сьогодні, 28 серпня 2019 року, відбулося урочисте відкриття Центру надання послуг Студенянської об’єднаної територіальної громади.

Відтепер жителі Студенянської ОТГ мають змогу отримувати максимально необхідний перелік адміністративних послуг в комфортних умовах.

До участі у сьогоднішньому заході долучилось керівництво району в особі голови райдержадміністрації Олександра Крижанівського, голови районної ради Дмитра Чвалюка, а також представники Пенсійного фонду України на чолі з начальником Головного управління пенсійного фонду України у Вінницькій області Оленою Корчакою.

Загалом, в новоствореному ЦНАПі надаватимуть 101 послугу, серед яких найбільш затребуваними є реєстрація жителів, нотаріальні послуги, соціальні послуги, земельні послуги, реєстрація бізнесу та нерухомості.

У центрі створено 8 робочих місць, приміщення просторе та світле, облаштовано дитячий куточок.