В Піщанському районі ушанували пам'ять захисників України, полеглих у боротьбі за незалежність, суверенітет та цілісність держави

З метою ушанування пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України в Піщанському районі відбувся мітинг.

У пам’ятному заході взяли участь рідні та близькі загиблих військовослужбовців, учасників добровільчих формувань, учасники антитерористичної операції, голова райдержадміністрації Олександр Крижанівський, голова районної ради Дмитро Чвалюк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ, організацій, підприємств, представники засобів масової інформації, громадськість.

Зі словами щирої вдячності та пошани до рідних, близьких загиблих військовослужбовців і присутніх звернулась керівник апарату райдержадміністрації Людмила Ратушняк.

Учасники мітингу вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та покладанням квітів до Пам’ятного знаку воїнам, що віддали життя за Україну.