Сьогодні, 16 вересня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Крижанівського відбулася щотижнева апаратна нарада за участю голови районної ради Дмитра Чвалюка, першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Денисова, заступника голови райдержадміністрації Михайла Ковтюка, керівника апарату райдержадміністрації Людмили Ратушняк, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств закладів охорони здоров’я.

В ході наради заслухано інформації керівників щодо основних напрямів життєдіяльності району за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень. Зокрема, обговорено актуальні питання життєдіяльності району, які стосуються фінансового забезпечення, освіти, медицини, соціальної сфери, культури, економіки тощо.

За результатами розгляду питань голова райдержадміністрації Олександр Крижанівський надав керівникам відповідні доручення.