З 28 вересня по 26 жовтня на Вінниччині відбудуться осінні ярмарки.

  Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 18вересня 2019 року № 716 «Про проведення осінніх сільськогосподарських ярмарків» щосуботи з 28 вересня по 26 жовтня у місті Вінниці в мікрорайоні Вишенька біля ТЦ «Plaza Park» по вул. Келецькій, 117Б, будуть проводитись осінні сільськогосподарські ярмарки з продажу населенню сільськогосподарської продукції та продовольчих товарів за цінами виробників.

  Запрошуємо взяти участь у ярмарку сільськогосподарські формування, фермерські господарства, суб’єкти господарювання у сфері виробництва продовольчих товарів, торгівлі, підприємства споживчої кооперації.

  Участь у ярмарках безкоштовна. Графік роботи ярмарку з 8.00 до 15.00 год.

  Заїзд учасників на ярмарок буде здійснюватись з 04.00 год, за запрошеннями, які будуть надаватися організаторам при заїзді на ярмарок, відповідно до сформованих списків.

  У разі зацікавленості та бажанні взяти участь просимо повідомити відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації на адресу E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та за тел.. 2-12-85.