30 вересня, під керівництвом заступника голови Піщанської райдержадміністрації Михайла Ковтюка відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в районі осіннього ярмарку.

З метою забезпечення населення району сільськогосподарською продукцією та продовольчими товарами за цінами виробників, вже трaдицiйнo, після збoру сільгоспвиробниками врoжaю, в районі прoвoдиться осінній ярмaрок.

Під час засідання Михайло Ковтюк акцентував увагу на тому, що проведення ярмарку має на меті насичення ринку доступною сільськогосподарською продукцією та зазначив, що: «напередодні ярмарку проводиться моніторинг цін на товари, які реалізуються в торговельній мережі та на ринках району, за результатами якого доводяться рекомендовані ціни учасникам ярмарку. Основними вимогами до товаровиробників першочергово залишається постачання якісної продукції та дотримання рекомендованих цін».

У ході засідання присутні обговорили організаційні заходи щодо налагодження співпраці з усіма службами, відповідальними за належну організацію ярмарку та створення належних умов для учасників і відвідувачів заходу.

Тож у суботу, 12 жовтня 2019 року, о 08.00 год. в смт. Піщанка, по вулиці Центральній, яка прилягає до РБК буде проводено осінній сільськогосподарський ярмарок.

До участі у ярмарку будуть залучені підприємства переробної промисловості з виробництва м’ясних та ковбасних виробів, м’яса курей, яєць, олії, молокопродуктів, хлібобулочних, кондитерських, макаронних виробів, борошна, круп, а також торговельні підприємства споживчої кооперації і сільськогосподарських товаровиробників м’яса, риби, фруктів, овочів, меду та інших продовольчих товарів.

Цьогоріч понад 20 товаровиробників запропонують продукцію власного виробництва, в тому числі саджанці фруктових дерев, кущі смородини, аґрусу, малини та різноманітні квіти. Всього учасниками ярмарку планується реалізувати товарів на суму біля 400 тис. гривень.