Вінницька обласна державна адміністрація запрошує представників організацій громадянського суспільства, які працюють задля блага громади та розвитку регіону, взяти участь у ІІІ Регіональному Форумі громадських ініціатив, який відбудеться 8 жовтня 2019 року (м. Вінниця, в приміщенні ресторану «MontBlanc», вулиця Соборна, 34 ).

Метою Форуму є налагодження партнерських відносин з організаціями громадянського суспільства у реалізації різногалузевих проектів та ініціатив, а також створення належних умов для залучення громадськості для обговорення проекту планів заходів з реалізації у Вінницькій області у 2020 році Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 - 2020 роки.

В програмі Форуму передбачена робота в форматі «Світове кафе» та спільне обговорення шляхів вирішення ключових проблем співпраці влади та громади Вінниччини.

Щоб стати учасником Форуму, будь ласка, зареєструйтеся за допомогою цієї форми на офіційному веб-сайті облдержадміністрації за посиланням: http://www.vin.gov.ua/gromada/491-ii-rehionalnyi-forum-sotsialnykh-investytsii/21167-uchast-u-iii-rehionalnomu-forumi-hromadskykh-initsiatyv