За сприянням Піщанської районної філії Вінницького ОЦЗ, 03 жовтня, в рамках проведення загальнообласної профорієнтаційної акції «Дорога до вибору» відбувся інтерактивний профорієнтаційний захід для учнівської молоді 8-11 класів Піщанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- гімназії» - «Мій вибір – моє майбутнє».

Захід проводила Надія Лінчук, яка представляє ФОП Студілко А.В.

Головна мета заходу, це у формі гри актуалізувати знання старшокласників щодо існуючих у світі професій та акцентувати увагу на важливості правильного вибору професії.

Учасники заходу були розділені на 2 команди –суперники та глядачі-вболівальники. Завдяки різноманітним конкурсам діти пізнавали світ професій , навчились класифікувати професії, співставляти схильності та здібності в контексті вибору подальшої професії.

За підсумком конкурсів було визначено команду переможницю, роздано призи учасникам заходу. Також для вболівальників було проведено вікторину.

На завершення учні подякували за отриману інформацію та цікавий захід.

Піщанська районна філія Вінницького ОЦЗ