10 жовтня 2019 року було організовано та проведено штабне тренування органів управління та сил цивільного захисту Піщанської районної ланки Вінницької обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту за темою: «Дії органів управління та сил цивільного захисту району при загрозі або виникненні надзвичайної ситуації в складних умовах осінньо-зимового періоду 2019 – 2020 роках».

Дане навчання було проведено відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2019 рік», затвердженого розпорядженням голови Вінницької обласної державної адміністрації від 17.01.2018 р. № 40, та керуючись розпорядженням голови райдержадміністрації від 30 січня 2018 року № 15 «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Піщанської районної ланки Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2019 рік ».

Штабне тренування проводилось з метою удосконалення навичок керівного складу органів управління цивільного захисту району з організації управління при виникненні надзвичайних ситуацій і подій, характерних для осінньо-зимового періоду на території району, перевірка готовності сил і засобів цивільного захисту району до дій, практичне відпрацювання питань оповіщення, зв’язку, створення та організація роботи штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, розробка необхідних документів, визначення проблемних питань та шляхів їх вирішення.

В ході тренування відпрацьовувалась взаємодія всіх органів управління та сил цивільного захисту району щодо попередження та реагування на можливі загрози осінньо-зимового періоду.

До штабного тренування залучались: керівний склад цивільного захисту району; районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій; керівники спеціалізованих служб цивільного захисту району; керівний склад комунальних та енергопостачальних підприємств, які надають послуги на території району.

Сектор цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії
з правоохоронними органами райдержадміністрації