За ініціативи відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації, 12 жовтня, в смт Піщанка відбувся сільськогосподарський ярмарок, метою якого є забезпечення населення району сільськогосподарською продукцією та продовольчими товарами за цінами виробників.

Висловлюємо велику подяку усім товаровиробникам та приватним підприємцям нашого та сусідніх районів, які представляли різноманітну продукцію на ярмарку. Особливої подяки заслуговують і вихованці районного Будинку школярів, які презентували та реалізовували на ярмарку свої вироби.

Порадували своєю творчістю учасників ярмарку колективи народної творчості: ансамбль «Співучі мисливці» Дмитрашківського СБК та народний аматорський ансамбль української пісні «Червона калина» Трибусівського СБК.

Цьогоріч жителі та гості району мали можливість придбати продукцію приватних підприємців і сільськогосподарських товаровиробників м’яса, молока, сиру, риби, фруктів, овочів, меду та інших продовольчих товарів. Крім цього, населенню було запропоновано саджанці фруктових дерев, а також кущі смородини, малини та різноманітні квіти. Покупці прицінювалися, торгувалися, а продавці робили їм знижки, що особливо радувало відвідувачів ярмарку. Тож задоволеними залишилися усі.

На традиційний осінній ярмарок завітав і голова районної державної адміністрації Олександр Крижанівський. Поспілкувавшись з відвідувачами та продавцями, очільник району ознайомився з категоріями представленої на ярмарку продукції та зазначив, що «традиційно в районі, по завершенню збору врожаю, проводиться сільськогосподарський осінній ярмарок, на якому жителі та гості району можуть придбати продукцію за доступними цінами. Напередодні ярмарку організаторами було проведено моніторинг цінової ситуації на споживчому ринку. Відтак, було рекомендовано відпускати товар за цінами виробників, що, як правило, встановлюють нижчими, ніж на ринках району». І дійсно, ціни, порівняно з ринковими на ярмаркову продукцію, були нижчими.