1 листопада відбулося офіційне закриття тематично-оздоровчого семінару для голів, заступників та активістів обласних, районних, міських громадських організацій учасників АТО/ООС Вінниччини, який проходив з 21 жовтня по 2 листопада 2019 року на базі обласного клінічного госпіталю для ветеранів війни.

  Семінар втретє організовано Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації .

  У закритті семінару взяли участь заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Іван Педорук та заступник головного лікаря госпіталю Віктор Джигалюк.

  Іван Педорук подякував учасникам семінару за їхню активну участь під час проведення заходу та наголосив, що він є продовженням тісної співпраці обласної влади з організаціями учасників АТО Вінниччини.

  В рамках семінару учасники обговорили проблемні питання і отримали інформацію щодо виконання Закону України «Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту», а спілкування з керівниками Департаментів, управлінь, обласних організацій стало взаємокорисним для обох сторін.

  Окрім лікування ветерани АТО мали змогу відвідати дендропарк «Софіївка» в Умані, переглянути виставу обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.К.Садовського «Гамлет», взяти участь у покладанні квітів до пам’ятників воїнам-визволителям, присвяченому визволенню України від нацистських загарбників.

  Учасники семінару висловили вдячність керівництву та медичному персоналу закладу за їх високий професіоналізм, медичний рівень, чуйність і увагу та бажання відвідувати госпіталь у наступні роки. Медики, в свою чергу, наголосили, що працювали так, щоб кожен учасник семінару якісно підлікувався та комфортно відпочив.

  Представники громадських організацій учасників АТО Вінниччини висловили сподівання, що практика проведення тематично-оздоровчих семінарів, співпраця влади і надалі надаватимуть позитивні результати як для покращення здоров’я, так і для зміцнення розвитку територіальних громад Вінниччини.