Для забезпечення сталого функціонування району в осінньо-зимовий період, під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Крижанівського, відбулась спільна нарада за участі заступника голови райдержадміністрації Михайла Ковтюка, сільських, селищних голів, начальника ДПРЧ – 27 смт. Піщанка капітана служби цивільного захисту Олексія Іванюка, начальника Піщанського ДРП філії Томашпільський «Райавтодор» ДП Вінницький «Облавтодор» Анатолія Жердецького та директора ПП «Піщанка Райсільгоспенерго» Сергія Полішевського.

В ході наради обговорено питання взаємодії структур району, можливості залучення спеціалізованої техніки до виконання робіт щодо забезпечення проїзду до населених пунктів в зимовий період, ліквідації снігових заметів та відбуксирування великогабаритних транспортних засобів на автошляхах району в зимовий період 2019-2020 років.