20 листопада проведено штабне тренування органів управління та сил цивільного захисту Піщанської районної ланки Вінницької обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

Районна комісія з питань ТЕБ та НС під головуванням голови комісії, голови районної державної адміністрації Олександра Крижанівського розпочала свою роботу вчасно у встановленні терміни.

В ході засідання була доведена обстановка на території району по тренуванню. Начальники районних спеціалізованих служб довели свої розрахунки та пропозиції.

Протягом тренування було відмічено достатній рівень організації взаємодії між спеціалізованими службами цивільного захисту району.

Додатково: Штабне тренування органів управління та сил цивільного захисту Піщанської районної ланки Вінницької обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту «Дії органів управління Піщанської районної ланки Вінницької обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту при переведені з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період» проведено відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2019 рік», затвердженого розпорядженням голови Вінницької обласної державної адміністрації від 17 січня 2019 р. № 40, з метою підготовки органів управління цивільного захисту району до виконання завдань за призначенням.

В ході тренування були відпрацьовані навчальні цілі:

• Переведення цивільного захисту району з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період.
  • Організація приймання, розміщення та всебічного життєзабезпечення населення, яке підлягає евакуації з районів бойових дій.