У заході, що відбувся під керівництвом Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, в онлайнрежимі взяли участь голова облдержадміністрації Владислав Скальський та керівники структурних підрозділів ОДА.

  Під час селекторної наради підбили підсумки виконання регіонами попередніх доручень Прем'єр-міністра України та розповіли про запровадження показників ефективності діяльності голів ОДА. Інформацію щодо нового рейтингового оцінювання озвучив міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет. За його словами, відтепер роботу виконавчої гілки влади на місцях планують оцінювати за 24-ма показниками.

  «Ми всі працюємо над тим, щоб усі державні органи мали чітку систему КРІ. Ми поставили перед собою завдання вийти на певну систему показників, за якою зможемо рейтингувати нашу роботу. Рейтинг робиться не заради рейтингу, а як управлінський інструмент. Тобто в нього мають входити лише ті показники, на які ви маєте прямий або опосередкований вплив. Ми вийшли на 24 показники, які охоплюють різні сектори, та спробували зробити баланс між усіма ключовими напрямками», - повідомив міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет.

  Найбільший акцент у оцінюванні робитимуть на економіку та фінанси, проте враховані й показники розвитку освіти, інфраструктури та соціальної сфери, цифрового зв’язку, будівництва, екології та енергетики та розвитку територій. Найближчим часом остаточний перелік оцінювання затвердять на засіданні Кабміну. Після цього рейтинг складатимуть щоквартально. «Ми раз на квартал будемо з вами зустрічатись, де будемо оголошувати результати рейтингів.

  Ми спробували щоб області змагались за темпами розвитку»,- повідомив міністр В свою чергу, Прем’єр-міністра України Олексій Гончарук, звертаючись до присутніх в обласних студіях керівників, нагадав про дедлайн здачі проєктів розвитку інфраструктурної мережі та перспективних планів. «Ми просили підготувати перелік об’єктів в областях, де незавершене будівництво. Нас цікавить перелік об’єктів, які планують ввести в експлуатацію саме у 2020 році. І які на місцях запланували кошти на проєктування нових об’єктів. Нам важливо, щоб в областях були передбачені кошти на співфінасування визначених об’єктів,щоб нам було простіше мати партнерів в областях», - зауважив Прем’єр-міністра України Олексій Гончарук.

  За підсумками селекторної, Владислав Скальський провів нараду з присутніми керівниками департаментів і служб області та дав відповідні доручення, що стосувались озвучених питань.