Крижопільське управління ГУ ДПС у Вінницькій області повідомляє, що Державною казначейською службою України у зв’язку із застосуванням з початку 2020 року Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31 грудня 2013 №1203 (із змінами та доповненнями), з 01.01.2020 будуть введені в дію рухунки для зарахуваня податків, зборів, платежів та інших доходів бюджету, рахунки в системі електронного адміністрування ПДВ, реалізації пального і спирту етилового, рахунки для зарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, відкриті відповідно до цього плану рахунків.

Таким чином, починаючи з 01.01.2020, змінюються реквізити рахунків, у т.ч. бюджетних, відкритих у Казначействі.

Для правильного їх заповнення у розрахункових документах на сплату податків і зборів звертатись до центру обслуговування платників Крижопільського управління ГУ ДПС у Вінницькій області за телефоном 2-68-19.

Начальник Крижопільського управління ГУ ДФС у Вінницькій області Людмила СУЗАНСЬКА