Голова облдержадміністрації Владислав Скальський провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та служб області.

  «Сьогодні важливий для нашої держави день. Вперше за понад три роки відбувається зустріч на найвищому рівні, мета якої – встановлення миру на Донбасі. Політична ситуація доволі непроста. Якщо порівнювати співвідношення сил і підтримку міжнародних лідерів в 2016 році і зараз, ми маємо кардинально інший стан справ.

  Але я переконаний, що всі українці повинні бути разом із своїм Президентом, аби він реалізував можливість досягнення конкретних домовленостей щодо найшвидшого врегулювання ситуації: виведення військ і відновлення контролю над кордоном українськими прикордонниками, роззброєння, виведення всіх представників інших держав з території України, особливо тих, хто приймав участь у військових діях. Тільки тоді, коли буде відновлений стовідсотковий контроль, стане можливим проведення виборів за законодавством України. І тільки таким чином ми зможемо реінтегрувати територію Донбасу до України. Сподіваємося, що результати цього дня будуть позитивними для нашої держави», – висловив переконання голова облдержадміністрації.