Фондом соціального страхування проведено семінар з головними бухгалтерами, бухгалтерами, фізичними особами-підприємцями, головами та членами комісій (уповноваженими) із соціального страхування підприємств, установ та організацій

Крижопільським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області з метою ознайомлення страхувальників з законодавчою базою соціального страхування України 10 грудня 2019 року в смт. Крижопіль проведено семінар-навчання для бухгалтерів, голів та членів комісій (уповноважених) із соціального страхування підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців Крижопільського та Піщанського районів.

В семінарі прийняли участь фахівці управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області: Палій Ірина Миколаївна – начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення, Ремешевська Тетяна Григорівна - заступника начальника відділу медичних та соціальних послуг, Кузьмінець Валерій Миколайович – начальник відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності.

Зі вступним словом до аудиторії звернулася начальник Крижопільського відділення Лілія Олександрівна Котюжанська, яка розповіла про роботу відділення за 11 місяців 2019 року та визначила важливі аспекти семінару-навчання.

Начальник відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління Кузьмінець В.М. ознайомив учасників семінару з порядком видачі та заповнення листків непрацездатності та основними аспектами проведення експертизи тимчасової непрацездатності в закладах охорони здоров’я, вказав на обов’язковість контролю зі сторони комісії із соціального страхування при прийнятті до оплати листка непрацездатності.

Начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення управління Палій І.М. звернула увагу присутніх на дотримання норм Постанови правління Фонду №12, яка встановлює механізм фінансування страхувальників для забезпечення застрахованих осіб належними та своєчасними виплатами їм матеріального забезпечення та окремих виплат потерпілим, на основні аспекти в питанні надання матеріального забезпечення, передбачені Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» № 1105-XIV від 23 вересня 1999 року. Звернулась до представників страхувальників з проханням здійснювати перерахування матеріального забезпечення своїм працівникам у максимально короткі терміни після отримання коштів від Фонду, особливо допомог у зв’язку з вагітністю і пологами.

Заступник начальника відділу медичних та соціальних послуг управління Ремешевська Т.Г. розповіла про механізм направлення на лікування після перенесених захворювань і травм в реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду. Зауважила, що підставою для направлення є висновок лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я. Медична реабілітація призначається пацієнтам після закінчення гострого періоду захворювання і спрямована на відновлення здоров’я працюючих. Право на проходження курсу відновного лікування на базі реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу за рахунок коштів Фонду мають усі працевлаштовані особи.

На семінарі-навчанні були присутні понад 70 представників страхувальників, які отримали великий обсяг інформації, необхідної для результативної та якісної роботи.

За інформацією Крижопільського відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України у Вінницькій області