З метою привернення уваги кожної родини до охорони праці на виробництві, усвідомлення цінності власного життя та здоров’я і життя оточуючих, сприянню розвитку дитячої творчості, виявлення, відбір та підтримка талановитої молоді, а також з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці у 2020 році розпочато підготовку до проведення в районі першого етапу IX Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка “ Охорона праці очима дітей ”.

Зважаючи на соціальну значущість заходу, районна державна адміністрація, управління праці та соціального захисту населення звертаються до керівників навчальних закладів району взяти активну участь у проведенні цього конкурсу, а також розгорнути роботу серед школярів для залучення творчої молоді до участі в конкурсі.

Методичні рекомендації щодо проведення Всеукраїнського конкурсу “ Охорона праці очима дітей ” (додаються).

Головний спеціаліст відділу праці, зайнятості та соціально - трудових відносин УПСЗН РДА В.Гренишен

Ще->