19 грудня 2019 року відбулося чергове засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій та інших соціальних виплат під головуванням голови районної державної адміністрації Олександра Крижанівського.

Розглянуто питання щодо погашення заборгованості по сплаті страхових внесків до Пенсійного фонду, ЄСВ та відшкодування пенсій призначених на пільгових умовах підприємством ДП “Піщанський кар’єр”, як найбільшого боржника, легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.

В роботі тимчасової комісії взяли участь члени комісії, фахівці пенсійного фонду та податкової інспекції району.

За результатами засідання прийнято відповідне рішення щодо найшвидшого погашення податкового боргу та заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску підприємствами-боржниками.

Управління праці та соціального захисту РДА