Сьогодні, 23 грудня, голова райдержадміністрації Олександр Крижанівський провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та медичних підприємств. В нараді взяли участь голова районної ради Дмитро Чвалюк, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Денисов, заступник голови райдержадміністрації Михайло Ковтюк.

Керівники інформували про виконання основних завдань та доручень за минулий тиждень та окреслено першочергові заходи, що заплановані на поточний робочий тиждень.

Зокрема, стан справ в медичній та освітній галузях, соціального забезпечення та робота з сім'ями, які опинилися у складних життєвих обставинах, проведення новорічно – різдвяних та спортивних заходів, тощо.

За підсумками наради керівникам надано відповідні доручення за основними напрямками роботи.